Initiatieven binnen de visie Beukenlaangrenzen

In de ruimtelijke visie staan een aantal locaties genoemd waar ontwikkelaars plannen voor hebben. Voor de uitwerking van deze plannen hebben zij de medewerking van de gemeente nodig voor het voeren van de procedures.

Zonder deze formele procedures kan een ontwikkelaar niet starten met de bouw.




Tamarixplantsoen

De locatie aan het Tamarixplantsoen heeft twee initiatief nemers. Woonwaard en CAS bv.

CAS bv heeft een deel van de plannen gerealiseerd. Het gaat dan om "De Kroon", dit is de punt aan het bestaande gebouw. Het groene vlak op de kaart.

Het tweede deel gaat om een apartementengebouw dat gepland is langs de Beukenlaan. Het rode vlak op de kaart. Waarbij het amendement van de raad geldt ten aanzien van de bouwhoogte van het woningcomplex hoek Beukenlaan / Taxuslaan. Deze is beperkt tot maximaal 6 bouwlagen, exclusief parkeergarage, in plaats van de op de kaart aangegeven 9 bouwlagen.

Woonwaard is woningen aan het ontwikkelen welke passen binnen het oranje en paarse vlak van de visiekaart.
Afbeelding uit de visie van de locatie Tamarixplantsoen




Acacialaan hoek Taxuslaan

Voor deze locatie is Kamp Projects bv bezig met het ontwikkelen van een bouwplan. Informatie over dit plan vindt u op de site van de ontwikkelaar.

De raad heeft voor de bouwhoogte van deze locatie een amendement aangenomen. Hierin staat dat de bouwhoogte van het woningcomplex hoek Beukenlaan / Taxuslaan (locatie oude brandweergarage) is beperkt tot 3 bouwlagen in plaats van de op de kaart aangegeven 5 bouwlagen.
Afbeelding uit de visie van locatie Acacialaan

Status

  • Visie vastgesteld
  • Acacialaan ontwikkeling door Kamp Projects bv
  • Tamarixplantsoen ontwikkeling door Woonwaard en CAS bv
  • Procedures moeten nog gestart worden



Contactpersonen

Mevr. D. Klepper
Telefoon 14072
E-mail: d.klepper@ heerhugowaard.nl

Projectinformatie

Gerelateerde projecten

  • Tamarixplantsoen

  1. Stuur door
Stuur door